Berat kandili mesajları, ayetli ve sözleri! Berat gecesi mesajı birlikte resimli! 2023 Berat Kandili güncel resimli yazılı anlamlı dualı ayetli mesajları!

berat-kandili-mesajlari,-ayetli-ve-sozleri!-berat-gecesi-mesaji-birlikte-resimli!-2023-berat-kandili-guncel-resimli-yazili-anlamli-duali-ayetli-mesajlari!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Resimli kandil mesajlarını haberimizde bulabilirsiniz. Kandil mesajları Berat kandili mesajları metiniyle de sorgulanıyor. Haberimizde birbirinden güzel Berat Kandili mesajlarını resimli, anlamlı, dualı, ayetli Berat Kandili mesajlarını bulabilirsiniz. 2023 yılının üçüncü kandili, Berat Kandili 6 Mart 2023 akşamı idrak ediliyor. İslam dünyasında önemli günler arasında kandiller de yer alır. Bu gecede eller semaya yükseliyor. Birçok Müslüman bugüne özel dualar edip ibadetler gerçekleştiriyor. Bu özel günde yapılacaklar arasında sevdikleriniz tebrik edilmeli, Sevgili Peygamberimize bol bol salât ve selâm okunmalı. İşte 6 Mart 2023 Berat Kandili özel ayetli tebrik mesajları…

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 1 Allah’ım gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eyle, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle! (Amin) Hayırlı Kandiller.

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 2 Rabbim! Beni namaza devam eden bir kimse eyle. Soyumdan da böyle kimseler yarat. Rabbimiz! Duamı kabul eyle.(İbrahim 40) Berat Kandimizi mübarek olsun. 

 

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 3 Ey Rabbimiz! Bizlere dünyada ve ahirette güzellikler ihsan eyle azabından muhafaza eyle. ( Bakara 201) Amin! Selam ve dua ile Berat Kandiliniz kutlu olsun.

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 4 Bu gece berat gecesi… Dua edelim… Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun. İyi kandiller.

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 5 Ey Yüce Rabbimiz! Evlerimizden bereketi, dillerimizden duayı, kaplerimizden imanı, hayatımızdan Resulünün sünnetini ve sevgisini eksik etme (Amin). Hayırlı Kandiller.

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 6 Kalblerimizi gösterişten ve iki yüzlülükten muhafaza buyur ya Rabbi! Her hal ve tavrımızı rızan istikametinde eyle. Niyetlerimizi ihlaslı kıl ve bize lütfettiğin bütün şeylerde de bereket ihsan eyle ya Rabbi! Hayırlı nurlu kandiller..

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 7 Rabbimiz, biz iman ettik. Bizim günahlarımızı bağışla. Bizi ateş azabından koru. (Ali imran 16) Berat Kandiliniz mübarek olsun.

 

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 8 Dili Bismillah olanın işi yarım kalmaz, sözü İnşallah olanın planı bozulmaz. Gözü Maşallah olanın içi kararmaz. Zikri Subhanallah olanın eksiği olmaz. Şükrü Elhamdulillah olanın rızkı azalmaz. Anahtarı iman olanın açamayacağı kapı olmaz. Berat Kandiliniz Mübarek olsun.

Berat Kandili namazı kaç rekat? 100 rekatlık Berat Kandili namazının faziletleri! Diyanet Berat kandili namazının niyeti ve kılınışı 2023

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 9 Rabbimiz! Hesap görülecek günde, beni, ana babamı ve inananları bağışla. (İbrahim 41) Berat Kandiliniz Hayırlı Olsun. 

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 10 Ya Rabbi! Bizleri büyük-küçük hatalardan, emirlerine karşı isyan kokan tavır ve davranışlardan arındır. (Amin) Hayırlı kandiller.

 

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 11 Her sabah güneşle doğan umutlar, her yeni bahar ile tazelenen mutluluklar ve açan her yeni çiçekte gizlenen güzellikler sizinle olsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 12 Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.

 

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 13 Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır, dostluğu paylaşmak için, mübarek günler vardır, Beraberce kutlamak için…

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 14 Bu güzel gecelerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretinize, sıcaklığı yuvanıza dolsun. Berat Geceniz mübarek olsun.

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 15 Dua kapılarının açıldığı, ellerin semaya yükseldiği, kalp imanının zuhur ettiği bu gecede Allah’ın rahmeti üzerinize olsun, kandiliniz mübarek olsun!

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 16 Berat, kötülükten ve çirkinlikten berî olmak demektir. Rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan’ın müjdecisidir. Berat gecemiz iyiliğe, güzelliğe, mağfirete, arınmaya ve kurtuluşa vesile olsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 17 Gecenin şerrinden Allah’a sığındığım bu mübarek Berat Kandil’inde tüm değerli mümin kardeşlerimin duaları kabul olsun, kandilin mübarek olsun!

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 18 Dünü bitirip bugünü yaşamanı ve yarın devam edeceğini bilmeni sağlayan Allah’a bu mübarek Berat Kandil’inde şükreden Müslüman kardeşimin kandili mübarek olsun

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 19 Ya Rabbim bize nasibin, gecenin ve sabahın en hayırlısıdan ver. Dua ettiklerimizin de yüzünü güldür. Bize vazgeçenlerin hüznünü değil, sabredenlerin mutluluğunu yaşat. Senin her şeye gücün yeter. Berat Kandilimiz Mübarek Olsun

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 20 Bu karanlık geceni aydınlatan Berat’ın ışığı göğsünü doldursun, Berat Kandilimiz mübarek olsun!

Berat kandilinde okunacak dualar ve sureler! Berat Kandilinde çekilecek zikir ve tesbihler!

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 21 Duaların geri çevrilmeyeceği bu günde Rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın güzel Mevlam.

BERAT KANDİLİ MESAJLARI 22 Mübarek Berat Kandili’nde tüm duaların kabul olsun, sevdiklerinle nice kandillerin olsun, hayırlı kandiller

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Berat kandili mesajları, ayetli ve sözleri! Berat gecesi mesajı birlikte resimli! 2023 Berat Kandili güncel resimli yazılı anlamlı dualı ayetli mesajları!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İzmir ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin